Przejdź do treści

Darłówek 2021

Coroczny wyjazd nad Bałtyk: – tym razem ,,Darłówek 2021”

Jak co roku, po raz kolejny, rodzice – członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie zorganizowali Integracyjny Wyjazd Wypoczynkowo- Rehabilitacyjny nad Bałtyk. W tym roku uczestnicy gościli w Darłówku w dniach od 26 maja do 02 czerwca w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Diuna”. Grupę stanowili członkowie Stowarzyszenia wraz z rodzinami.

Podczas tygodniowego pobytu odbyły się wycieczki do Koszalina i na Górę Chełmską, oraz do Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie. Atrakcją był również rejs starym statkiem pirackim ,,Król Eryk”. Rejs trwał 40 minut i prowadził w głąb morza. Podczas pobytu pogoda dopisała co sprzyjało długim spacerom po plaży.

Wieczorami po kolacji odbywały się wieczorki taneczne, oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Uczestnicy podczas takich spotkań mieli okazję porozmawiać o swoich doświadczeniach i wymienić się uwagami na temat opieki nad osobami niepełnosprawnymi. Pełni atrakcji i dobrego humoru, jednak z żalem, że tak krótko uczestnicy wrócili do domów i oczekują na następny wyjazd.

Członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, serdecznie dziękują Urzędowi Miejskiemu w Krotoszynie za dofinansowanie w ramach Małych Zleceń kosztów przejazdu autokaru z uczestnikami.